2014 Mercedes-Benz S-Class İşçiliğiyle Büyülüyor

Mercedes-Benz 2014 S-Class - 11

Son zamanlarda adından sıkça söz edilen 2014 Mercedes-Benz S-Class, iç mekan detayları ile konforu adeta yeniden tanımlıyor.

Aracın konsolunda kadranların yerine, 2 farklı yüksek kalite dijital ekran yerlştirilmiş. Sol taraftaki ekranda analog görünümlü kadranlar görüntülenirken, sağdaki ekranda konfor ve eğlence ayarlarının görüntülenebiliyor. mBrace2 bulut teknolojisi ile Avrupa’daki alıcıların bir çok içeriğe erişmesi de mümkün olacak.

Mercedes-Benz 2014 S-Class - 14

Yeni 2014 Mercedes-Benz S-Class, otomobildeki tüm yolculara aynı konforu yaşatabiliyor. 6 farklı masaj programına sahip koltuklar, tamamen birbirinden farklı havalandırma ayarlarına sahip olabiliyor ve bu ayarlara hükmedebiliyor. Aracın havalandırma sistemi oldukça başarılı bir şekilde yeniden tasarlanmış. Böylece yolcuların ısı ayarların araçtaki diğer yolcuları minimum düzeyde etkilenmesi sağlanıyor. Havalandırma sistemine entegre edilen parfüm modülü ile araç sahipleri aracın kokusunu kendi zevklerine göre seçebiliyor ve değiştirebiliyor. Bu araca çam ağacı veya emoticon şeklinde plastik kokulardan asılmasına umuyoruz artık bir son verilecek.

Mercedes-Benz 2014 S-Class Foto Galeri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>