Audi Q3 Şanghay Öncesinde Tanıtıldı! – Foto Galeri


Geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz  Audi Q3, Şanghay Auto Show öncesinde tanıtıldı.

Coupe tarzı görünümüyle bu crossover, yekpare ızgara çerçevesi, gözalıcı tavan çizgisi ve Q5 ve Q7′yi andıran arka görünümüyle tam bir Audi. 4.39 metre uzunluğunda ve 1.83 metre genişliğindeki aracın yüksekliği 1.60 metre.

A1′i andıran kabinin her detayında son derece kaliteli malzemeler kullanılmış. Bunun yanında bir de 1365 litreye çıkabilen bagaj hacmiyle kaliteli olduğu kadar kullanışlı bir Audi.

Audi’nin bu son eserine sahip olmak isteyenlere sunulan opsiyonlar arasında ısıtmalı koltuklar, aliminum jantlar, 14 noktalı Bose ses sistemi, panaromik cam tavan ve 7 inchlik MMI navigasyon cihazı var.

Pazara 3 farklı motor seçeneğiyle çıkan Audi A3, 2.0 litre TSFI motora sahip 168 ve 211 beygir güç üreten modellerin yanında bir de 2.0 litre TDI model ile 174 beygirlik dizel bir alternatif de sunuyor.

Daha sonra 138 beygirlik fiyatı daha cazip bir modelin çıkacağı da Audi tarafından açıklandı. Almanya’da 29.900 Euro’dan satışa sunulacak A3′ün ülkemizde vergilerle birlikte satılacağı fiyatı düşünürsek bu ekonomik modeli beklemek isteyenlerin de gerekirse sabırlı olacağından eminiz.

İşte Shanghai Motor Show 2011′de gerçekleşen lansmandan Audi A3 resimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>