BMW 1 Serisi M Coupe Detroit’e Lütfen

Piyasadaki M3’un orijinaline göre çok büyük olduğunu esasında yılların onu olması gerektiği safkan spor araba modelinden uzaklaştığını hepimiz biliyoruz. BMW, 1 Serisi M Coupe ile urun gamandaki katıksız spor araba eksikliğini gidermek istiyor. BMW Aralık ayında Detroit Auto Show’da tüm dünyaya bu arabayı kamuflajı olmada tanıtacak. Zaten geçtiğimiz 6 aylık sürede arabanın yüksek çözünürlüklü ama kamuflajlı bir sürü resmini ve videosunu yayınladılar. Kamuflajlı resimler biraz kabak tadı vermeye başlasa da sürücü odaklı bu araba için heyecan duymamak mümkün değil!

Yeni resimlerle yayınlanan bilgilere gelelim. Z4 sDrive35iS’dan tanıdığımız motorun M departmanı tarafından elden geçirilmiş bir versiyonu 1 Serisi M Coupe’de görev alacak. 1500 kilonun çok az altında olan araba daha önce haberini verdiğimiz gibi sadece manuel vitesle pazara sunulacak. Arabanın fiyatının 3.35i ile hemen hemen ayni olmasını bekliyoruz. Kamuflajlı resimlerin tadını çıkarın.

2 comments

  1. Pingback atanlar: Yeni Mercedes A Klasse Konsept – Bu Sefer Çok Başarılı Olmuş | SIFIRYUZ.com Otomobil Blogu

  2. Pingback atanlar: 2012 Model Yeni BMW 1 Serisi – Yepyeni ve Daha Kıymetli | SIFIRYUZ.com Otomobil Blogu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>