Ferrari 458 Black Carbon Edition – Anderson

Ferrari 458 modifiye haberleri üst üste geldi napalım? Asyalı güzelin modifiyenin önüne geçtiği haberin üzerine Almanya’dan Anderson’un elden geçirdiği 458 ile konsantrasyonumuzu tekrar beygir gücü ve saf stile çevirelim.

Tasarım açısından yeni kaput, filmli camlar, 21 inç jantlar ve sari fren kaliperleri 458′de yer bulmuş. Kabinde alcantara döşeme kullanılırken karbon fiber tabii ki unutulmamış. Motor sesini bastıracak ses sistemi ek ağarlık getirmesine rağmen arabaya eklenmiş.

Ferrari 458′in gücüne kimsenin yetersiz diyeceğini düşünmüyoruz ama fazla güç göz çıkarmaz yaklaşımı da bu örnekte olduğu gibi heyecan yaratmıyor da değil. Yeni bir egzoz sistemi ve optimize edilmiş bir beyine kavuşturulan 458′in 4.5 litrelik v8 motoru 614 beygir ve 639 Nm tork üretir hale  getirilmiş. 458 emek harcanmış ap açık ortada ama ne kadar başarılı olduğu tartışılır. Sizce ne kadar başarılı olmuş?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>