Shelby Supercars’in Yeni Modelinin İlk Tanıtım Resmi Yayınlandı

SSC tanitim resmiMerak içinde beklediğimiz Shelby Super Cars (SSC)’in yeni jenerasyon arabasının ilk tanıtım resmi markanın resmi web sitesinde yayınlandı. Resimde yazdığına göre arabanın tanıtımı Eylül ayında yapılacakmış. Evet, hepinizin aklına Paris Motor Show geliyor değil mi? Acı bir gerçek var ki SSC katılımcı olarak listedeki yerini almış değil.

Daha önce size haberini verdiğimiz gini çok az sayıda potansiyel VIP müşterilere Boeing’in Uçuş Müzesin’nin de bir tanıtımı yapılmıştı. SSC’nin en büyük amacı ise Bugatti Veyron Super Sport’a kaptırdığı ‘en hızlı’ ünvanını geri alabilmek. Super Sport şu anda saatte 431 kilometreyle rekoru elinde bulunduruyor. Bakalım SSC nasıl bir hız yakalayıp Veyroun’u geride bırakacak. Sadece 12 adet üretilmesi beklenen arabanın satış fiyatının 800.000 ile 900.000 Dolar arasında olması bekleniyor.

1 comment

  1. Pingback atanlar: Bugatti Veyron Super Sport En Hızlı Ünvanını SSC’ye Kaybetmek Üzere! | SIFIRYUZ.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>