W Motors Lykan Supersport – $1.6 Milyonluk Deli Makinesi

w-motors-lykan-supersport_1

W Motors yeni modeli olan Lykan Supersport’un ilk resimlerini ve detaylarını yayınladı. Önceden tahmin etmediğimiz 1000 beygirlik güce sahip hafif sıklet Lykan Supersport kendine çok sor bir pazarda yer bulmaya çalışacak.

W Motors’u tanımayanlarınız için onları kısaca söyle özetleyebiliriz: Dubai’den çıkan W Motors dünyadaki ilk Arap yapımı supercar markası. W Motorsun 3.4 milyon dolarlık 750 beygir gücündeki ilk modeli Lykan Hypersport sadece 7 tane üretilecek ve sahiplerine 2014 yılında teslim edilecek.

Bu haberin konusu olan Lykan Supersport ise toplamda 25 adet üretilecek ve sahiplerine 2015 yılında teslim edilecek. Lukan Hypersportta bulunan elmaslı farlar, altın dikişler gibi spor arabada bulunması elzem olmayan özelliklerden yoksun olacak Lykan Supersport ilk modele nazaran çok daha ucuz olacak:1.6 milyon dolar!

W Motors, Lykan Supersport’un sadece performansla ilgilenen müşterileri hedefleyeceğini söylüyor. Her iki araba da kendi özel şasilerine sahip olacak. Lykan Supersport çok daha akıcı hatlara ve parlak bir görünüm, özel farları ve egzozuyla zenginleri bastan çıkarmaya uğraşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>