Yeni BMW 6 Serisi: Çok Şık Olmuş

Yeni-BMW-6-Serisi-Konsept-1

Paris Auto Show öncesi BMW konsept 6 Serisi’nin resimlerini yayınladı. BMW’nin bu arabaya konsept dedildiğine bakmayın araba resimlerde gördüğünüzden hemen hemen hiç farklı olmadan 2011 yılının baharında piyasaya çıkacak!

Yeni BMW 6 Serisi, yeni 8 serisi olarak piyasaya çıkma ihtimali yüksek Gran Coupe konsept arabasının bir nevi tek kapılı versiyonu dersek esasında sizin kafanızda da bütün taşlar yerine oturur. Yeni 6 Serisinde göze batan özellikler arasında öndeki büyük böbrek yapısı, LED on farları, arka farlar ve iç mekandaki ferahlık arabayı daha stil sahibi ve lüks bir hale getirmis. Eski 6 Serisinin o ağır görüntüsü yerini yeni ve daha dinamik bir görüntüye bırakmış.

İç mekanda 2 renkli kullanılan deri arabanin içinde yapilabilecek kombinasyonlarda rahatlık sağlamış. Ahşap ve üstlerindeki parlak siyahlar çok şık durmus. iDrive sistemi de yenileme operasyonundan payını almış ve 10.2 inçlik bir ekrana sahip olmuş. Ses sistemi 16 hoperlörlü Bang&Olufsen’den çıkabilecek sesinde arabanin icinde bir orkestra havası yaratacağı kesin!

Motorlara gelince BMW hangi motorları kullanacağını belirtmemesine rağmen  395 beygir güç  ve 609 Nm tork üreten motoru iş başında görmeyi bekliyoruz. Yeni BMW 6 Serisini şimdiden çok beğendik!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>