Yeni BMW X3

BMW X3 Prototip 7BMW, önümüzdeki sene piyasaya çıkarmayı planladığı X3 modelinin kamuflajlı resimlerini yayınladı. İkinci jenerasyon ‘compact crossover’ yere daha yakin bir görünüşe sahip ve değişikliklerde bunla sinirli kalmamış. Önden bakıldığında göze batan değişiklikler arasında yeni 3 bölümlü ön tampon, bastan tasarlanmış farlar, BMW’nun ikonik hale gelmiş böbrek ızgaraları da büyütülmüş, yan aynalarda ayni zamanda sekil değiştirmiş. Arka taraf ağır birse kilde gizlenmiş olduğu için çok fazla yorum getiremiyoruz fakat beklentimiz veda eden eski modele nazaran daha yuvarlak hatlı ve standart görüntüden uzak olmasını bekliyoruz.

İç mekana gelecek olursak ayarlanabilir koltuklardaki deri kalitesi dikkat çekiyor aynı zamanda kapılarda ve kol dayamada da derinin dikişleri dikkatlerden kaçmamalı. Yeni kuşak BMW X3 eskisine göre daha geniş ve uzun olacak; lastiklerinin arasındaki mesafenin artmasından dolayı da kabin ve bagaj kapasitesinde arttığı belirtiliyor. Daha büyük olmasına rağmen eski arabaya göre 25 kilogram daha hafif olacak yeni model için umutlarınızı yüksek tutalım tutmasına ama öte yandan hayal kırıklığı yasamak da istemiyoruz. Eylül ayında Paris’te yapılacak olan fuara kadar size resimlerle baş başa bırakıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>