Yeni Audi A3 Cenevre Fuarı Öncesinde Kendini Gösterdi – Galeri

Audi Cenevre’de dünyanın göz zevkine sunacağı yeni a3 konseptinin karalamalarını piyasaya surdu. Görücüye çıkacak konseptin A3′de alışmış olduğumuz hatchback olmaması biraz garip ama zevkli geldi.

Sedan A3 konseptin önden görünüşü Quatro konseptini anımsatıyor -agresiflik doruklarda!. Full LED farların seri üretimde hayat bulması pek kolay olmasa da güzel bir tasarım dokunuşu olacak gibi görünüyor. A3′un 4 kapılı coupe görüntüsü yeni arabanın cehre değiştirmek istediğinin baslıca göstergesi.

Bu konseptin en önemli yani ise motorunun gücü! TT-RS’ den devşirilmiş gibi bir hali olan turbo beslemeli 5 silindirli motor 408 beygir güç üreticekmiş. Güç hiç şaşırtıcı olmayan bir şekilde Audi’nin Quattro çekiş sisteminden yola aktarılacakmış. Şimdilik bu kadar; sizin için A3′u Cenevre’de takip etmeye devam edeceğiz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>