Fernando Alonso’nun Garajına Giren Son Araba: Ferrari FF

Ferrari Formula 1 takımının bir numarası Fernando Alonso geçtiğimiz haftaki Malezya Grand Prix’sini kazanınca garajına yeni bir Ferrari daha ekledi.

Sezon öncesi testlerde McLaren, RedBull ve Mercedes’in arkasında kalması; sıralamalarda ön tarafa yaklaşamaması hayranlarını hayal kırıklığına uğratıyor. Fakat arabanın yetersizliğine ve tüm olumsuzluklara rağmen Alonso muhteşem pilotluğuyla sezonun ilk iki yarısından 35 puan çıkartıp klasmanda birinciliğe oturdu.

Malezya Grand Prix’sini kazanması ise Ferrari’ in ona bir FF hediye etmesine kadar gitti. kısaca Fernando Alonso’nun hali hazırda Maserati GranTurismo Convertible (yanınladığım haberi için tıklayanız), Abarth 695 Tributo, Ferrari, 458 Italia, Mercedes-Benz SLR 722 ve a Jeep Grand Cherokee SRT8 ile geniş olan garajı yeni Ferrari FF ile daha da genişledi! Felipe zor günleri atlatıp Ferrari pilotu olduğunu hatırlarsa belki Ferrari ona da böyle güzellik yapabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>