Ferrari FF’in 4 Çeker Sistemi Videosu ve Yeni Resimleri Yayınlandı

Ferrari yeni arabası FF’in 4 çeker sisteminin nasıl çalıştığını anlatan bir videosunu ve yeni resimlerini yayınladı. Sizlere haberini verdiğimiz gibi birinci sene üretiminin tamamen satılmış olması Türkiye için tam geçerli değil; Fer-Mas kendine ayrılan kotayı daha satabilmiş değil.

Acun Ilıcalı’da FF -çok şükür- almayacağına göre acele ederseniz halen bir şansınız bulunuyor – yaklaşık €500.000 bayılmanız gerekmesi bam başka bir konu. Ferrari’nin hiç üretmediği tarzda bir araba olduğu savunan bazı ünlü insanlar unutmamalılar ki 1960’larda Ferrari özel olarak 250 GTO Breadvan ve 365 GTB/4 Panther’i üretmişti. FF Ferrari’nin ilk shootingbreak’i değildir ama ilk 4 çeker arabasıdır. Yeni resimlerde göreceğiniz gibi FF çölde kumların üzerinde de en az asfaltta ve karın üzerindeki gibi güzel görünüyor. FF Ferrari için belki Pandora’nın kutusu açmış olması en büyük endişemiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>