Lamborghini’sini Balyozla Parçalatan Delirmiş Çinli – Video


“Ferrari’sini satan bilge” gibi artik bir de “Lamborghini’sini parçalatan Çinli” var. Olayın arka yüzü Çinli iş adamı Gallardo’sunu 6 ay önce $550.000’a almış. Gallardo’nun çalışmama problemi üzerine arabasını Lamborghini’nin resmi servisine çektirmiş ve serviste arabasinin Çine yollanırken yolda hasar gördüğünü öğrenmiş. Sorumluluğu üzerine almayan Lambo bu sorunu tam olarak çözememiş.

Bu olayı Lamborghini’nin CEO’su Stephan Winkelmann kadar taşıyan arabanın sahibiyle hiç bir şekilde cevap verilmemiş. Bütün bu yasadıklarına çok sinirlenen Çinli is adamı Lamborghin’nin dikkatini çekmek ve arabalarını ayıplı sattığına dikkat çekmek için Gallardo’yu balyozlarla haklin içinde parçalatmış.

Çinin büyüyen ekonomisinin fazlasıyla zengin yarattığını düşünecek olursanız bu olay Lamborghini’nin ülkedeki marka değerini mutlaka sarsacaktır. Hele Çin’de daha fazla araba satmaya çalışan bir spor araba üretişiyseniz iletişime geçmemek ve dünya kadar para ödenip alınan arabaya hak ettiği servisi vermediğiniz için yakin gelecekte olmasa da uzun koşuda üzülürsünüz.

Sakin yanlış anlaşılmasın adamın parası varmış arabayı parçalatmış bir nevi ‘alin bir tarafınıza sokun, sizinle mi uğraşacağım’ demiş. Videoyu izleyin geri kalmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>