35 Yıl Sonra Yeniden: Lotus Esprit

Lotus Paris Motor Show için yaptığı meşakatli çalışmaların ipuçlarını basın dünyasına açıklayarak daha önce kulağımıza gelen ve sizlerle paylaştığımız fısıltıları doğruladı.

Lotus’un geçtiğimiz günlerde paylaştığı basın bülteni, 1975 yılında gerçekleşen Watergate Skandalı, Microsoft’un kuruluşu, David Beckham’ın doğumu gibi uzun vadede dünyayı etkileyen olayları sıraladıktan sonra yine aynı yılda üretime geçen Lotus Esprit modelinden bahsederken, aracın ne kadar uzun süredir piyasada hatırı sayılır bir yere sahip olduğunu bas bas bağırmak yerine okuyucuya farkettirmek ile fuar öncesinde bile ismini meraklıların hafızalarına kazımayı başarıyor.

Fuara biri yepyeni Lotus Esprit, ikisi GT konsept, biri roadster, biri Ferrari – McLaren klasmanında olmak üzere 5 yeni araçla katılması beklenen Lotus’un sürprizlerini görmek için 30 Eylül’e kadar beklemekten başka çaremiz ne yazık ki yok.

Geri sayım için: lotuscars.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>