Lotus Eterne Concept


Lotus markasının aynı cümlede hybrid ve sedan ile pek bir araya gelmeyeceğini düşünenlerden misiniz? İşin rengi artık değişiyor ve alışsanız iyi olur. Eterne konsept arabası 4 kapılı ve opsiyonel hybrid özelliğini sürücülere sunacak. Porsche Panamera, Audi A7 Sportback’e rakip olacak araba bu segmentte güçlü bir oyuncu olabileceğinin sinyallerini konsept halindeyken bile veriyor.

Esprit’te olduğu gibi 620 beygir üreten 5 litrelik V8 motor ile donatılacak olan araca yine Esprit’te olduğu gibi KERS‘in de opsiyonel olarak eklenebileceği dile getiriliyor. Arabanın hem arkadan itişli hem de 4 çeker versiyonları piyasaya sürülecekmiş. 0-100 km hızlanması 4.0 saniye olarak ölçülmüş ve son sürati de 310 km/h olarak belirlenmiş. 2015 yılında yollara çıkacak olan arabanın şimdiden talipleri olacağına eminiz.

1 comment

  1. pharmacist

    I just added your blog site to my blogroll, I pray you would give some thought to doing the same.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>