Tron:Legacy ve Oblivion Tasarımcısından Lotus C-01

Lotus Motorcyles C-01

Tron: Legacy, Oblivion, Captain America gibi son dönemlerin konsept teknoloji tasarımı açısından en etkileyici işlerinin arkasındaki isim Daniel Simon, Lotus ile birlike filmlerde gördüklerimizi aratmayacak kadar etkileyici Lotus C-01′i tasarladı.

Daniel Simon her ne kadar konsept işleriyle tanınsa da, C-01 sadece 100 adet olmak üzere satışa çıkacak. C-01, daha önce Lotus ile yarış otomobilleri konusunda ortak projeler yürüttükleri Alman üretici Kodewa tarafından üretilecek.

Lotus Motorcyles C-01

C-01 in tasarım sürecini Simon ‘Aşkla tasarlandı’ kelimeleriyle analtıyor. İngiliz yarış yeşili, Martini renkleri gibi 3 farklı renkte üretilecek motorun üzerindeki tertemiz grafikler gerçekten ayrı birer sanat eseri. 200 beygir gücünde 4 zamanlı bit motora sahip olacak bu aletin fiyatı tabi ki henüz belli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>