Yeni Mercedes C Coupe

Sizlere Mercedesin C-Class için coupe planları içinde olduğunu geçtiğimiz sene duyurmuştuk. Bu yeni coupe’nin Cenevre otomobil fuarında tanıtılması bekleniyordu fakat olanlar oldu ve tanıtım öncesinde arabanın katalog resimleri basına sizdi!

C-Class Coupe’un n tarafı makyajlanmış 2011 model C serisi ile ayni. Genel görünüş olarak çok can alici olmasa da güzel Mercedes’in yeni coupesi güzel olmuş. Motor seçeneklerini tahmin etmek için âlim olmaya pek gerek yok C-Class sedan da gördüğümüz birçok motor seçeneğini yeni coupede de göreceğiz. Tabii ki bu motor seçeneklerinden bizi en çok heyecanlandıran 5.5 litrelik çift turbolu 563 beygir ve 900Nm tork üreten V8 motor taşıyacak olan Black Series’den başkası değil!

Kabin içinde de değişiklikler göze çarparken en büyük farklılık arka koltukların 3 kişi yerine 2 kişi oturtabilecek bir düzene girecek olması. Konsoldaki küçük değişiklikler de arabayı farklılaştırmak için gösterilen çabanın bir belgesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>