Nissan Juke R Sınırlı Sayıda Üretime Geçiyor – Video & Galeri

Yürüyen aksamının tümünü Nissan GT-R’dan alan 545 beygir ve 627 Nm’lik Nissan Juke R sinirli sayıda üretime geçeceğinin haberini muhteşem bir video ile verdi. Hayatına bir proje arabası olarak başlayan Nissan Juke R yapılan pazar araştırması sonunda proje arabasının sınırlı sayıda üretmek için yeterli sayıda potansiyel müşteri bulmuş ki üretime geçiyor.

Nissan Juke R bana kalırsa biraz gereksiz bir araba ve hak ettiğinden fazla bir etikete sahip olacak. Yollarda hemen hemen rakipsiz olacak. Aracın üretime geçme kararını ateşleyen faktörün ise Dubai’de tanıtıldığı sırada birçok insanın Juke R’yi o noktada almaya kalkmış olması.

Arabayı satın alabilmek ise pek kolay değil; Nissan’ın arabayı satacağı kişileri ince eleyip sık dokuyarak seçeceği söyleniyor. Eğer J uke R istiyorsanız Juke-R@Nissan.co.uk adresine bir e-mail atıp Juke R’a sahip olmak için ilk adimi atıp şansınızı zorlayabilirsiniz. Karar vermekte zorluk çekiyorsanız –zorlanmıyorsanız da- tanıtım videosunu izleyip aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Videoda Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo ve Mercedes SLS AMG’yi nasıl tokat delisi yaptığını görünce şaşırmayın, baştan söyleyeyim!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>