2012 Yeni Porsche 911 Casus Kameralarına Yakalandı – Video

İşte yeni bir casus video daha piyasaya düştü bu sefer bas rol oyuncusu önümüzdeki sene yollara çıkacak olan yeni Porsche 911 Carrera (998).

Yeni 911 Carrera şuanda piyasada olan modele göre 5 santim daha uzun olacak. Ön tarafta genişliği aynı kalacak olan 911’in lastik aralığı 1 santim daha artıp görünüş olarak süper spor araba olma yolunda sağlam bir adim atacak. Arka tarafın 6 santim genişliyor olması da şahane bir görüntü oluşturacaktır. Şuan piyasada olan modelden 20 kilo daha az olacak olması da başka bir artısı!

Yeni 911’e giriş olacak olan modelde 3.4 litrelik 345 beygir güç üreten Boxer motor görev alacak ve bu model 0-100’u 4.8 saniyede geçecek, son surat ise saatte 290km/h. Carrera S ise 3.8 litrelik 400 beygir güç üreten ve 0-100’u 4.5 saniyede gecen bir motora sahip olacak. Carrera S’in son sürati ise 302km/h olacak. Turbo, GT2, GT3 modelleri hakkında bir bilgi daha bulunmazken sizi temin ederiz çok sağlam figürlere sahip olacaklar.

Önümüzdeki sene Eylül ayında Frankfurt Auto Show’da dünyaya tanıtılıp tüm karın ağrımız alacak. O zamana kadar yeni Porsche 911’in büyük takipçisi olacağız.

Kaynak: worldcarfans.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>