Martin Scorsese Rolls-Royce’u Anlatacak Filmi ‘Silver Ghost”un Haberini Verdi

Martin Scorsese, Rolls-Royce markasını yaratan iki arkadaşın hayatını anlatan bir film yapacağını açıkladı. Silver Ghost (Gümüş Hayalet) ismini taşıyacak film beni baya heyecanlandırdı.

The Departed, Goodfellas ve Taxi Driver gibi filmlerle tarihine adını altın harflerle kazıyan Scorsese tecrübesini ve sihrini Silver Ghost’ta bizlere bir daha sunacak ve bu sefer konu fazlasıyla ilgi alanım içinde – heyecanlanmayayım da ne yapayım?

Silver Ghost, Charles Rolls ve Henry Royce’un hayatlarını ve onlara yardım eden milletvekili Lord John Douglas-Scott Montagu’un meşakkatli yolculuğunu mercek altına alacak. 1906 yılında doğan Rolls-Royce’un hikayesini en güzelinden bizlere beyaz perdede anlatacaklar. Umarım hayal kırıklığı olmaz.
Filmin senaryosunu Kiera Knightley’nin annesi Sharman Macdonald yazmış ve Christian Bale’in de başrolde oynayacağı dedikodular kulaktan kulağa dolaşıyor.

Silver Ghost IMDB’ye göre 2013′de vizyona girecek. Sizi bu konu ile alakalı gelişmelerden haberdar edeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>