Volvo Concept Estate – Harikasın!

volvo-concept-estate-1Şu güzelliğe bir bakar mısınız!? Eğer 2013 Frankfurt Motor Show’da tanıtılan Concept Coupe Volvo P1800′ün modern versiyonuyduysa Volvo’un yeni konsepti Concept Estate de P1800ES’in modern dünyaya uyarlanmış halidir!

Bu kahve rengi shooting break konsept tek kelimeyle Volvo’nun geleceğine damga vuracak tasarım öğelerini görüyoruz! Belden aşağısının Concept Coupe’de de gördüğümüz hatlara sahip aynı T seklindeki farlarda ve dikdörtgen ızgarasında olduğu gibi. Belden yukarısında ise işler oldukça renkleniyor. Cam çatısı, geniş arka tarafı insana bakarken bile zevk veriyor! Arka farlar gelince Volvo’nun Detroit’te tanıttığı Concept XC Coupe’dan adapte edilmiş. Bagaj kapağı ise aç bir et oburu andırıyor!

Kabin ise İsveçli lüks mobilya ile döşenmiş canlı bir oda tadında; beyaz deri, turuncu emniyet kemerleri ve hali paspasları… İitirazı olan? aşağıdaki galeriye bakarken ağzınız sulanmasın, şimdilik bu konseptin ne kadar gerçek olacağını bilmiyorum ama Volvo böyle devam ederse çocuklu anne arabası etiketinden kolaylıkla kurtulup Almanlara tokadı basacak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>