Alcohoot – Akıllı Telefonu Alkolmetreye Çevirir

Alcohoot-Alkolmetre-1

Alkol şişede durduğu gibi durmaz ve çoğu zaman ne kadar içtiğinizi tahmin edemezsiniz. Direksiyonun başına geçmeyi düşünüp ‘çevirmeye yakalansam ehliyeti kaptırır mıyım?’, daha da kötüsü, korkutucu olanı ve az düşünüleni ‘hayatımdan olur muyum?’ soruları havada uçuşur. Alkol işte cesaret verir insana! Çevirmeye girip ehliyeti bıraktığınızda ’2 kadeh içmiştim ama azına kadar rakı doluymuş ne biliyim’ deseniz fayda etmez.

Akıllı telefona takılabilen kanınızdaki alkol oranını ölçen Alcohoot içmeyi sevenlerin yanından ayırmaması gereken bir alet. Ayni polisinkiler gibi çalışıyor, üflüyorsun kanında ne kadar alkol olduğunu soyluyor ve gerisi sana kalıyor, kafa biraz çalışıyorsa, alkol bedeni ve beyni tam ele geçirmediyse aletin uygulamasından taksi çağırmasına izin veriyorsun ve evinde tek parça gidiyorsun. Eksik olmasın, Alcohoot alın hayata bağlanın! Satın almak için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>