Gran Turismo 5: Yepyeni detaylar

Gran Turismo 5

Yakında piyasaya çıkacak olan Gran Turismo 5 hakkında yeni detaylar, oyunun piyasaya çıkış tarihi yaklaştıkça gün yüzüne çıkmaya başladı. Tokyo’dan gelen haberlere göre ortalığı birbiribe katmak için X1 Prototype adlı bir araba içimizdeki şeytanın tatmini için oyunun garajında bizleri bekliyor olacak.

Gran Turismo fizik kurallarına her zaman itaat etmiş bir oyun oldu vesayede popularitesini ve oyuncuların ona olan saygısını hep korudu ve bu sebepten dolayi X1’in uçmasini beklemeyin. Ama bir düşünün ki 80’lerin turbo beslemeli F1 arabalarının, Group B rally arabalriyla uzay teknolojisiyle birbirine karistirildigini –cok sert geldi değil mi?– muhteşem olmaz mıydı?

Gran Turismo’nun piyasaya çıkış tarihi bir kaç kere ertelendi. Umuyoruz Kasım ayında raflardaki yerini -bir erteleme daha olmadan- alacak ve biz de geceleri uykusuz kalıp hayatlarımızı sekteye uğratacağız!

1 comment

  1. Pingback atanlar: Gran Turismo 5′in İncisi Red Bull X1 | SIFIRYUZ.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>