Kranked Electric Ego: Hep Yokuş Aşağı

Kranked-Kustom-SCv10-ego

Bisiklete binmenin en tatsız noktalarından biri olarak yokuş yukarı çıkmak olmasa da yokuş aşağının zevki ne kadar tatlı olurdu bilemiyorum. Peki ‘yokuş yukarı çıkarken de yokuş aşağı gitmenin zevkine varabilirsiniz’ desem ne düşünürdünüz? -hem de dağ ortamında! Kranked Electric Ego yüksek performans elektrik kiti eklenmiş Santa Cruz bisiklet size bacaklarınızı rahatlatma opsiyonunu sunuyor.

2400w’lik elektrik motor sistemi istediğiniz zaman pedalları çevirmenize de izin veriyor. İster karışık, ister sadece elektrik motor gücüyle hareket eden bisiklet dağ bisikleti dünyasında bakalım nasıl karşılanacak merakla bekliyorum; eminim bisikletçi olmanın ruhunu öldürüyor diyeceklerdir ama hep yokuş aşağı gitme fikri bana çok cazip geliyor! Santa Cruz’un Bronson, Heckler, Nomad, Tallboy, ve V10 modellerine de taktırabiliyorsunuz. Satin almak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>