Fabian Oefner’in Patlayan Araba Koleksiyonu

fabian-oefner-explodes-views-of-classic-sports-cars-2

Arabanın patlama anını dondurup görmek istediğiniz anda bunu size bir sanat eserinin sunacağını düşünür müydünüz? Belki de patlayan arabalardan birinin 1961 model Jaguar E-Type olması da aklınızı biraz daha karıştırabilir. İsviçreli sanatçı Fabian Oefner yeni koleksiyonu ‘Disintegrating’de muazzam şekilde elleriyle arabaları bir olası patlamanın ortasında nasıl görüneceklerini ateş ve duman olmadan sanat eseri haline getirdi.

‘Patlayan’ arabalar arasında Jaguar, Mercedes-Benz 300 SL, Ferrari 330 P4 var ve her biri patlamanın degisik aşamalarını sergiliyor. Çok endişe etmeyin arabalar gerçekten patlatılmış değil Oefner parçaların resimlerini teker teker çekerek bir araya getirmiş ve bu koleksiyonu yaratmış. Olur da yolunuz Cenevre’ye düşerse MB&F M.A.D. galerisindeki bu sergiyi görmemezlik yapmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>