Dünyanın En Ünlü Tasarımcılarından NFL Kaskları

Nicole_Miller

Amerikan Futbolu’nun dünyadaki en üst seviye organizasyonu sayılan Super Bowl, bu yıl tasarım dünyasının en ünlüleriyle Bloomingdale’in sponsorluğunda sanat eseri kasklar ile karşımızda. 2 Şubat’ta New Jersey MetLife Stadium’da gerçekleşecek Super Bowl XLVIII için 48 tasarımcı, Council of Fashion Designers of America, NFL ve Bloomingdale işbirliğiyle NFL kasklarını birer sanat eserine dönüştürdü.

Kaskların tümü 15 Ocak’tan itibaren Bloomingdale’in 59. caddedeki mağazasının vitrinlerinde yerini alacak. Bu vitrinler aynı zamanda birer müzayede alanına dönüşecek, çünkü türünün tek örneği kaskların her biri, 48. Super Bowl un anısına 248 dolardan açık artırmaya çıkartılıyor. Bu kadar özel koleksiyon ürünlerinin çok daha yüksek rakamlara satılacağından herkes emin.

Bloomingdales

Kasklar tamamen koleksiyon amaçlı üretildiği için yaratıcılığın sınırları oldukça zorlanmış. Diane von Furstenberg, Alexis Bittar, Betsey Johnson,Billy Reid, Kenneth Cole,Donna Karan gibi isimler spor ve modayı aynı üründe buluşturmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>