McLaren MP4-12C’nin Çöldeki Muhteşem Filmi

McLaren abu dhabi’deki bayisinin açılısı şerefine Orta Doğudaki bayilerinin tanıtımı için Abu Dhabi’de çekilen başrolünü MP4-12C oynadığı ‘filmi’ yayınladı. ‘Filmin’ adi ise ‘The Perfect Line’ (Kusursuz Çizgi)

Son hızla Abu Dhabi Yas Marina pistinde yol alan MP4-12C, muhteşem çöl görüntüleri ile birleşerek göz alıcı bir manzaraya yaratıyor. 3. dakika 20. saniye civarlarında pistte bir virajda durup yerli birisiyle göz göze gelip bir kaç saniye sonra devam etmesi biraz ilginç olmuş ‘Bak bende McLaren var’ dercesine.

Sıfır yüzü 3.2 saniye, 592 beygir ve 600Nm tork üreten çift turbolu 3.8 litre V8′e sahip MP4-12C ile sizi baş başa bırakıyorum.

Küçük bir hatırlatma: Daha önce haberini verdiğim gibi McLaren bu hafta sonu yapılacak olan Monako Grand Prix’sinde efsanevi McLaren F1′in varisini büyük olasılıkla seçilmiş müşterilerine tanıtacak. Casus resimlerle karşınıza çıkma ihtimalim hayli yüksek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>