Tasarım Harikası Villa F

Villa F

Villa F

James Bond filmlerindeki kötü adamın evi olabilecek tarza sahip bu ev arzu listesinde en yukarısında yerini aldı. Villa F adli bu sanat eseri bize çok da uzak olmayan Yunanistan’ın Rodos adasında.

Lüks, ultra modern yazlık ev Hornung & Jacobi mimarlık şirketinin bir çalışması ve dürüst olmak gerekirse -pratikliği es geçmeden- şimdiye kadar gördüğümüz en güzel ev. Evin üst tarafı havuzun üzerine sarkıyor, ana giriş katını yasam alanı olarak düşünülmüş. Üst kata ise yatak odaları ve banyo bulunuyor. Mimari yapı sayesinde yaz sıcağında evin serin kaldığının altını çizmek gerek. Bol natürel ışık alan evin içinizi daraltması da söz konusu değil. Arkadaşlarınızı ağırlamak istediğinizde ise misafir evi oldukça kullanışlı olabilir. Sizi bu güzel evin resimleri ile baş başa bırakıp hayal kurmanızı öneriyoruz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>