Cara Delevingne, Muberry 2014 İlkbahar Koleksiyonu İçin Hayvanlarla Poz Verdi

Cara-Devevingne-Mulberry-ilkbahar-2014-01

Top model Cara Delevingne’in çılgın bir partyci olduğunu bilmeyen yok ama bu seferki partyde ona eşlik edenler pek alışık olduğunuz cinsten değil. Partye davetli olanlar arasında yavru bir at, kaplumbağa, pelikan, Jack Russell, Patterdale Terrier, baykuş ve papağan var.

21 yaşındaki model İngiliz Mulberry için Tim Walker’a poz verdiği çekimlerde hayvanlarla olan sıcak ilişkisi resimlere yansıtıyor.

Sanat direktörü Cook Newhouse çekimler için söyle konuştu: 2014 İlkbahar koleksiyonunun Cara ve hayvanlarla güzel ama edepsiz bir çay partysi olması mükemmel bir Mulberry anı. Hayvanların çok terbiyeli olduğunu söyleyemem ama Cara’nın çok affedici olduğu kesin.

Cara daha önce de İngiliz marka için poz vermişti. Top model şimdi de kendi çantasını Mulberry için tasarlamak; adı da Cara koymak istiyormuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>