Honda CX500 Cafe Racer

Honda-CX500-Cafe-Racer-By-Kingston-Custom-0‘Plastik kurt’ adıyla anılan Honda CX500 transformasyonu çok etkileyici olmuş. Alman custom motosiklet atölyesi Kingston Custom’nin sahibi Dirk Oehlerking’in yarattığı motosiklet arzu listeme girdi. 70′lere ait olan bir motoru 2014 yılının mantalitesi, teknolojisi ve vizyonuyla buluşturduğunuzda sonuç böyle etkileyici olmuş!

Honda-CX500-Cafe-Racer-By-Kingston-Custom-2

Motoru tamamen plastik parçalarından arındıran Dirk, makinenin üzerinde açılmamış, sıkılmamış vida bırakmamış. Motosikletin V-twin motor sıcağa duyarlı boya ile ve manifold da termal bantla kaplanmış. Başka markaların kullandığı bir çok parça eklenmiş; bunların arasında Haley Davidson’dan egzoz, Yamaha XT600′den ayaklıklar, Fehling gidon, Bates far ve Avon lastikler bulunuyor. Boya olarak da altın sarısı seçilmiş ve çok da iyi olmuş! Sizce nasıl olmuş?

1 comment

  1. Pingback atanlar: Honda Cx500 Cafe Racer | Haber teleSKOP'unuz HaberSkop

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>