Nicholas Maggio: Wild Hearts, Blue Jeans, and White T-shirts – Kontrol Modellerde

ADRIANNE HO 12

Amerikalı fotoğrafçı Nicholas Maggio yeni kişisel projesi Wild Hearts, Blue Jeans, and White T-shirts’u yayınladı. Fotoğraf serisinde Taja Feistner, Adrianne Ho, Kylie Cusick, Chibo, Ally Walsh gibi ünlü modellerin siyah arka plan üstünde beyaz tshirt ve blue jeanl giydiği anları ölümsüzleştirdi. Ne alaka bu proje derseniz açıklaması kendisinde alıntı olarak aşağıda:

“Amaç standart t-shirt ve blue jean dışında kalan, makyaj, sac tasarımı, yönlendirme olmadan resim çekmek. Modellere 20 dakika boyunca kim olmak istiyorlarsa o kişi olmaları fırsatını verdim. Kariyerlerinde durmadan ne yapmaları, ne zaman yapmaları söylenen modellere gücü verip ve çekimin tüm kontrolünü onlara bırakmak çok eğlenceli oldu. Bu yaklaşım projeye gerçeklik kattı ve umarım insanlar bu projeyle iletişime geçebilirler. Ve evet… Kızların hepsi gerçekten güzel.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>