Son Sürat Balistik: Mermilerin Namludan Çıkış Anları

Usta bir uzaktan kumanda kullanıcısı bile olsanız silahların patladığı anı yakalamanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Finlandiyalı fotoğrafçı Herra Kuulapaa bu duruma ‘yeter’ diyip mermilerin tam silahtan çıktığı anları yakalamış. Bu resimlerde görülecek bir çok şey var ateşli patlamalar, havada mermiler, barut parçaları, mermilerin tam namludan çıktığı anlar…

Herra’nin bu resimleri çekmekteki amacının silah güvenliğinin ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarmakmış. Resimlerdeki mermilerin 1280 km/h hızla namludan çıktığını düşünecek olursanız böyle resimleri çekmek pek de kolay değil! Resimleri çektiği ekipman hakkında şimdilik bir bilgi yok ama bir akilli telefonla çekilmediği kesin!

Bullet Photography...PIC BY HERRA KUULAPAA / CATERS NEWS (PICTURED: A bullet being fired from a gun) These incredible photos capture the awe inspiring, split second moment a bullet leaves the barrel of a gun. The shots capture a wide range of firearms, focusing on the moment of action when the bullet begins spinning through the air. High speed ballistics photographer, Herra Kuulapaa has created a series of incredible photos of guns firing bullets in amazing pin sharp pictures.s.

Son Sürat Balistik: Mermilerin Namludan Çıkış Anları - Habere dön
Bullet Photography...PIC BY HERRA KUULAPAA / CATERS NEWS - (PICTURED: A bullet being fired from a gun) - These incredible photos capture the awe-inspiring, split-second moment a bullet leaves the barrel of a gun. The shots capture a wide range of firearms, focusing on the moment of action when the bullet begins spinning through the air. High speed ballistics photographer, Herra Kuulapaa has created a series of incredible photos of guns firing bullets in amazing pin sharp pictures.s.
Son Sürat Balistik: Mermilerin Namludan Çıkış Anları - Habere dön

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>