Denizin Ortasında Huzur Tatilini Kim İstemez ki?

Underwater-Floating-Hotel-Room-at-Manta-Resort-1

Kimsenin ne yaptığınıza karışmadığı sessiz sakin bir yerde tatil yapmak için bir suru seçenek var ama hiç biri bu seçenek kadar özel değil! Manta Resort Sualti Otel Odası misafirlerine eşsiz bir tecrübe yaşatmayı amaç edinmiş.

Bazen otel lobbyleri, havuzlar gereğinden fazla kalabalık olabiliyor, alakasız insanlarla muhatap olmak durumunda kalabiliyorsunuz. Bu saydıklarımın hepsinden kaçmak istiyorsanız seçiminiz Afrika Zanzibar’daki Manta Resort olmali. Denizin ortasına kondurdukları bir kısmı su üstünde, bir kısmı su altında olan özel odanın terasında güneşlenirken uyumak için su altında odasına iniyorsunuz. Geceleri su altınki ışıkları yakıp pencerenizden muhteşem deniz altı yasam manzarasını izleyebiliyorsunuz. Yasam alanı olarak orta kati kullandığınız otel ‘odasında’ kendinizi baksa diyarlara götürmezseniz dayak var. İşin güzel tarafı kıyıdaki otelin her avantajından da yararlanabilmeniz –hani olurda huzurdan kaçıp azcık insan yüzü görmek isterseniz kıyıya gitmeniz yeterli. Geceliği $1000 olan oda pek ucuz sayılmaz ama böylesine bir tecrübeyi yasama fırsatını tepmek enayilik olur! Tavsiyemiz bu tatili önceden planlamanız çünkü bu odayı boş bulmak hayli zor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>