Burton Star Wars Snowboardları

Yaz kağıt üzerinde dün itibari ile bitti kış aylarında karsılaşacağımız objeler birer birer gün yüzüne çıkmaya başladı. Kış denildiğinde bir çoğumuzun aklına kış sporları yüzünden sinsi ve aç bir gülümseme gelir, Burton bu gülümsemeyi cocuklar için Star Wars temalı boardlarıyla farklı bir boyuta taşıyor.

Daha önceki Burton Star Wars işbirliğinde olduğu gibi efsanevi Star Wars karakterleri Burton chopper boardlarda hayat buluyor. Stormtrooper clad board, Boba Fett, Darth Vader, Darth Maul ve General Grievous. Jedi tarafından fazla katilimin olmadığı bu sene l, gecen sezonlarda olduğu gibi sinirli sayıda üretilmiş yani bitti mi bitiyor kaçırıyorsunuz; yani sevindirmek istediğiniz bir ufaklık varsa onun kahramanı olmaya ve çocukluğunda bir iz bırakmayı bu boardlardan biriyle başarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>