Tornado Fırlatma Koltuğu Şimdi Evinizde

Martin Baker MK10 Panavia Tornado Ejector Seat - 08

İki ingiliz kardeş tarafından kurulan Hangar 54, sadece havacılıkta kullanılan gerçek malzemeler ile oluşturdukları kusursuz mobilyalar üreten bir tasarım stüdyosu. Kullanılan malzemeler kimi zaman bir Tornado fırlatma koltuğu, kimi zaman bir Boeing 737 nin gövdesi. Bu nadir parçaları usta ve ince bir işçilikle işleyerek türünün tek örneği mobilyalara dönüştüren ikili, havacılığa ve el sanatlarına olan hayranlıklarını bu şekilde her gün kullanabileceğimiz objelere dönüştürüyorlar.

Martin Baker MK10 Panavia Tornado Ejector Seat - 05

Aynı zamanda bir geri dönüşüm projesi olarak görünse de bu lüks mobilyalara sahip olmak o kadar da kolay değil, bu yüzden bildiğimiz anlamda bir geri dönüşüm de bu projeden uzak. Bir çoğu sipariş üzerine üretilen ve ingiliz kardeşlerin lüks deri kaplamasıyla evinize veya ofisinize oldukça şık bir hava katacak bu koltuktan kaç adet üretildiği veya fiyatı hakkında bir bilgi paylaşılmıyor, fakat koltuğun kendisinin her zaman kolay kolay bulunamayacağı aşikar. Özel sipariş ile üretilen lounge koltuğu ve resepsiyon masasıyla birlikte muhteşem bir takım oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>